Opryskiwacze CaffiniZnaleziono 4 produkty.

Firma Caffini została założona w 1924 przez Giovanniego Battistę Caffini. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Palù k. Verony, na terenie znanym z uprawy zbóż, tytoniu, owoców (jabłka, gruszki, brzoskwinie) oraz winogron.
Produkcja opryskiwaczy rozpoczęła się w latach 1980, kiedy do firmy dołączyła trzecia generacja Caffinich – Roberto, Gerardo i Valeria.
Dzięki wysokiej jakości produktów, innowacyjności oraz podejściu do klienta, marka Caffini szybko odniosła sukces na arenie międzynarodowej. W1993 firma przekształciła się w Caffini Spa Limited, jednak dalej pozostaje w rodzinnych rękach. Od 2003 firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO9001:2008.
W ciągu 90 lat, duch innowacji, wytrwałości i pasja sprawiły, że mała rodzinna firma przekształciła się w spółkę wyspecjalizowaną w produkcję maszyn do ochrony zbiorów, która jest doceniana na całym świecie.
Caffini w dalszym ciągu inwestuje w rozwój nowych technologii mających na celu ułatwienie pracy w nowoczesnych gospodarstwach rolnych, zwracając przy tym szczególną uwagę na bezpieczeństwo i ochronę środowiska.